Lodołamacze 2018 – Konkurs dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie

 

Lodołamacze 2018. Wygraj prestiżową nagrodę w Konkursie dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie.

Łamiesz bariery, przełamujesz stereotypy, zatrudniasz osoby niepełnosprawne. Dbasz o poprawę zdrowia swoich pracowników, prowadzisz działania edukacyjne, aktywności prozdrowotne. Tworzysz przestrzeń przyjazną dla osób niepełnosprawnych. Jesteś dziennikarzem otwartym na potrzeby osób niepełnosprawnych?

Zapewne takie działania i Ty wprowadziłeś w swojej firmie. Pochwal się nimi i znajdź się w grupie wyróżnionych w tegorocznej edycji konkursu Lodołamacze 2018.

Chcesz zostać Lodołamaczem 2018?

Pierwsze próby przebijania się przez lody obojętności rozpoczęliśmy w 2006 powołując Konkurs Lodołamacze. W tym roku już XII edycja Konkursu. Lodołamacze różnią się wielkością i konstrukcją, zależnie od tego, czy operują w portach, na otwartym morzu, czy w rejonach polarnych. Ale mają jeden cel – rozkruszyć lód.

Ty też łam lody obojętności – startuj w Konkursie Lodołamacze.

 

Lodołamacze – Co ich wyróżnia?

 

Doświadczenie, fachowość, tradycja, osiągnięty sukces, ale przede wszystkich wrażliwość społeczna, która przekłada się na odpowiedzialne zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Kampania Społeczna „Pracodawca Wrażliwy Społecznie” ma na celu przełamywanie barier i uproszczeń w ocenie możliwości osób z niepełnosprawnościami, sprzyja ich zawodowej aktywizacji, daje poczucie bycia potrzebnym, szanse na samodzielne życie i spełnienie ambicji.

Przystąpienie do konkursu będzie nie tylko wyróżnikiem wrażliwości i solidarności społecznej, ale też elastyczności w działaniu i nowoczesnego podejścia do polityki zatrudnienia, bowiem troska o drugiego człowieka jest jedną z najwyższych wartości.

Od 7 maja do 31 lipca można zgłaszać się do tytułu „Lodołamacze 2018” w następujących kategoriach:

Udział w konkursie i Gali jest bezpłatny.

Co trzeba zrobić, żeby mieć szansę na zdobycie prestiżowego tytułu Lodołamacza?

Wejdź na stronę www.lodolamacze.info.pl ,wypełnij formularz zgłoszeniowy i wyślij go na adres  lodolamacze@popon.pl.

Zwycięzcy otrzymają prestiżowe wyróżnienie oraz możliwość zaprezentowania się podczas Gali Lodołamacze – 27 września w Zamku Królewskim w Warszawie.

Kontakt:
Anna Węgrzynowicz

Rzecznik Prasowy
kom. 508-113-203
e-mail: rzecznik@popon.pl
www.popon.pl, www.lodolamacze.info.pl