Członkowie LSG

       

Członkowie Lubuskiego Sejmiku Gospodarczego

Członkowie zwyczajni:

1. Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa w Gorzowie Wlkp. (prezes Jerzy Korolewicz)

2. Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze (prezes Janusz Jasiński)

3. Lubuscy Pracodawcy w Gorzowie Wlkp. (prezes Krzysztof Częstochowski)

4. Lubuska Loża Business Centre Club w Zielonej Górze (kanclerz Zbigniew Czmuda)

5. Lubuska Fundacja Zachodnie Centrum Gospodarcze w Gorzowie Wlkp. (prezes Józef Finster)

6. Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość” w Sulęcinie (prezes Krzysztof  Kononowicz)

7. Stowarzyszenie Lubskich Pracodawców w Lubsku (prezes Jerzy Lachowicz)

8. Forum Przedsiębiorców w Żaganiu (prezes Sebastian Galasiak)

9. Lubuska Izba Rolnicza w Zielonej Górze (prezes Władysław Piasecki)

10. Lubuska Izba Budownictwa w Zielonej Górze (prezes Zenon Bambrowicz)

11. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców w Gorzowie Wlkp. (prezes Stanisław Koleśnik)

12. Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości w Zielonej Górze (prezes Krzysztof Hnat)

13. Lubuskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości w Zielonej Górze (prezes Aleksandra Głazowska)

14. Łużycka Izba Gospodarcza w Żarach (prezes Mieczysław Kurałowicz)

15. Lubuski Klaster Metalowy w Gorzowie Wlkp. (prezes Andrzej Graczykowski) 

16. Lubuski Klaster Energetyki Odnawialnej i Efektywności Energetycznej w Sulechowie  (prezes Henryk Mazurkiewicz)

17. Centrum Lubuskich Innowacji Agrotechnicznych w Żarach (prezes Roman Lichwiarz) 

18. Klaster Wsparcia Biznesu w Gorzowie Wlkp. (prezes Tadeusz Tomasik)

19. Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa w Gorzowie Wlkp. (prezes Andrzej Cegielnik) 

20. Stowarzyszenie Elektryków Polskich Oddział Gorzowski (prezes Eugeniusz Kaczmarek) 

21. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich w Gorzowie Wlkp. (prezes Włodzimierz Fleischer)

22. Lubuskie Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Energetyki w Bobrowicach (prezes Marian Babiuch)

23. Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych w Zielonej Górze (prezes Roman Malinowski)

24. Zrzeszenie Handlu i Usług w Gorzowie Wlkp. (prezes Lech Gewert)

25. Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych w Gorzowie Wlkp. (prezes Ewa Zaręba-Morawska)

26. Europejskie Towarzystwo Ekologiczne w Gorzowie Wlkp. (prezes Tadeusz Zaborowski)

27. Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie „Humanitas” w Górzycy (prezes Sławomir Czapłon)

 

Członkowie wspierający:

1. Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Kostrzynie nad Odrą (prezes Artur Malec)

2. Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny w Nowym Kisielinie (prezes Arkadiusz Kowalewski)

3. Stowarzyszenie 42. Pułku Zmechanizowanego i 11. Brygady Zmechanizowanej w Żarach (prezes Krzysztof Polusik)

4. Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie (prezes Ilona Wojciechowska)

 

Imienna lista reprezentantów Stowarzyszeń w Lubuskim Sejmiku Gospodarczym 

1. Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa – Jerzy Korolewicz, wicemarszałek LSG – ul. Kazimierza Wielkiego 1, 66-400 Gorzów Wlkp., sekretariat@ziph.pl , korolewicz@euroinvest.pl, tel. 95/739-03-11, 603 975 624

2. Organizacja Pracodawców Ziemi Lubuskiej – Karol Humiński, wicemarszałek LSG – ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra, biuro@opzl.pl, karol@kampol.pl, tel. 68/323-23-25, 601-766-213 oraz – Jerzy Kotarski, przewodniczący Komisji Rewizyjnej LSG – ul. Reja 6, 65-067 Zielona Góra, j.kotarski@basketzg.pl , tel. 661-300-044

3. Lubuscy Pracodawcy – Ryszard Barański, marszałek LSG – ul. Jagiellończyka 17, 66-400 Gorzów Wlkp., lsg.lp@onet.pl , lpgorzow@wp.pl, tel. 95/722-75-30, 601 782 130

4.  Izba Rzemieślnicza i Przedsiębiorczości – Bolesław Adamik, wicemarszałek LSG – ul. Reja 9, 65-076 Zielona Góra, rondo1001@gazeta.pl, tel. 68/363-47-25, 604-255-177 oraz – Krzysztof Hnat, członek LSG – biuro@izba.zgora.pl, tel. 68/327-24-61, tel. 68/327-17-33, 606-209-283

5. Izba Rzemiosła i Przedsiębiorców – Stanisław Koleśnik, wicemarszałek LSG – ul. Obotrycka 8, 66-400 Gorzów Wlkp., izbarzemgorz@poczta.onet.pl, tel. 95/722-36-68, 510-155-604

6. Klaster Wsparcia Biznesu – Tadeusz Tomasik, członek LSG – ul. Targowa 9, 66-400 Gorzów Wlkp., tadeusz@tomasik.info , tel. 95/720-87-18, 601-250-939

7. Lubuska Fundacja Zachodnie Centrum Gospodarcze – Józef Finster, członek Komisji Rewizyjnej LSG – ul. Targowa 9, 66-400 Gorzów Wlkp., finsterjozef@tlen.pl, tel. 95/735-49-00, 883 324 549

8. Lubuska Izba Budownictwa – Zenon Babmrowicz, wicemarszałek LSG – ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra, izba@budownictwo-lubuskie.eu, zbambrowicz@op.pl, tel. 68/322-28-41, 601 

9. Lubuska Izba Rolnicza – Bogusław Pietrow, sekretarz LSG – ul. Kożuchowska 15A, 65-061 Zielona Góra, sekretariat@lir.agro.pl , boguslawpietrow@rspgolice.pl, tel. 68/453-70-91, 502 710 601

10. Lubuska Loża Business Centre Club – Zbigniew Czmuda, członek LSG – Pałac Wiechlice, Wiechlice 45 b, 67-300 Szprotawa, tel. 68 376 86 10, loza.lubuska@bcc.org.pl, zbigniew.czmuda@bcc.org.pl

11. Forum Przedsiębiorców w Żaganiu – Sebastian Galasiak, członek LSG – ul. Waryńskiego 29 a, 68-100 Żagań, biuro@galasiak.pl, tel. 601 875 286778 339

12. Centrum Lubuskich Innowacji Agrotechnicznych w Żarach – Roman Lichwiarz, członek LSG – ul. Górnośląska 26, 68-200 Żary, gszary@interia.pl, tel. 68 470 36 00, 668 407 972

13. Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa – Andrzej Cegielnik, członek LSG – ul. Kazimierza Wielkiego 10, 66-400 Gorzów Wlkp., lbs@lbs.piib.org.pl ,tel. 95/720-15-38

14. Lubuski Klaster Energetyki Odnawialnej i Efektywności Energetycznej – prowadzący Radosław Grech, członek LSG – ul. Armii Krajowej 51, 66-100 Sulechów, r.grech@pwsz.sulechow.pl, tel. 609-383-156

15. Lubuski Park Przemysłowo-Technologiczny – Arkadiusz Kowalewski, członek LSG – Stary Rynek 1, 65-067 Zielona Góra, info@lppt.pl, tel. 601-554-897

16. Lubuskie Towarzystwo na Rzecz Rozwoju Energetyki – Marian Babiuchczłonek LSG – Dychów 6A, 66-626 Bobrowice, marian.babiuch@ec.zgora.pl, tel. 68/455-92-01, adres do korespondencji: Biuro LTnRRE, ul. Reja 6, 65-076 Zielona Góra 

17. Łużycka Izba Gospodarcza – Mieczysław Kurałowicz, członek LSG – ul. Wrocławska 12, 68-200 Żary, alpodach@alpodach.pl, lig@zary.com.pl , tel. 68/363-18-87

18. Polsko-Niemieckie Stowarzyszenie „Humanitas” – Sławomir Czapłon i Urszula Zakowicz, członkowie LSG – ul. 1 Maja 1, 69-113 Górzyca, humanitas@gorzyca.pl,  ug@gorzyca.pl, tel. 95/759-12-11 

19. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Gorzowski – Eugeniusz Kaczmarek, członek LSG – ul. Grobla 9, 66-400 Gorzów Wlkp., sepgorzow@poczta.onet.pl, tel. 95/722-89-43, 502 201 295

20. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich – Włodzimierz Fleischer, członek LSG – ul. Chyża 1, 66-400 Gorzów Wlkp., gorzow@simp.pl, tel. 95/720-21-61, 501 181 511

21. Stowarzyszenie Kupców Targowiskowych – Ewa Zaręba-Morawska, członek LSG – ul. Herberta 3b, 66-400 Gorzów Wlkp., skt.gorzow@wp.pl , tel. 95/722-51-51, 668-115-576 

22. Stowarzyszenie Lubskich Pracodawców – Henryk Gmyrek, członek LSG – ul. Chopina 5, 68-300 Lubsko, adres do koresp.: Sklep „Grenadier”, ul. Popławskiego 17, 68-300 Lubsko, tel. 503-777-121, e-mail: hgmyrek@wp.pl

23. Stowarzyszenie Lubuski Klaster Metalowy – Andrzej Graczykowski, członek LSG – ul. Jagiellończyka 17, 66-400 Gorzów Wlkp., biuro@lubuskiklaster.pl andrzej.graczykowski@wp.pl, tel. 95/722-75-30

24. Zrzeszenie Handlu i Usług – Lech Gewert, członek Komisji Rewizyjnej LSG – ul. Składowa 11, 66-400 Gorzów Wlkp., gewert@wp.pl , tel. 95/720-26-59, 95/720-20-51, 601-773-167

25. Związek Pracodawców „Przedsiębiorczość” – Krzysztof Kononowiczwicemarszałek LSG – ul. Emilii Plater 4, 69-200 Sulęcin, krzysztof.kononowicz@leks.com.pl , tel. 95/755-32-51 

26. Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych – Romuald Malinowskiczłonek LSG – ul. Zacisze 17, 65-775 Zielona Góra, r.malinowski@slop.org.pl, tel. 68/452-72-21, 695-605-810 

27. Kostrzyńsko-Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna – Artur Malec, członek LSG – ul. Orła Białego 22, 66-470 Kostrzyn nad Odrą, tel. 95/721-98-00, info@kssse.pl

28. Lubuskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości „LCRP” – Aleksandra Głazowska, członek LSG – ul. Kręta 5, 65-770 Zielona Góra, tel. 512-125-480, lcrp@onet.eu

29. Stowarzyszenie 42. Pułku Zmechanizowanego i 11. Brygady Zmechanizowanej – Krzysztof Polusik, członek LSG – ul. Wrocławska 11, 68-200 Żary, polusik.k@wp,pl, tel. 664 746 370

30. Europejskie Towarzystwo Ekologiczne – Tadeusz Zaborowski, członek LSG – ul. Kosynierów Gdyńskich 79, 66-400 Gorzów Wlkp., tazab@sukurs2.pl, tel. 95/722-89-13

31. Stowarzyszenie Kraina Szlaków Turystycznych – Lokalna Grupa Działania w Sulęcinie – Ilona Wojciechowska, członek wspierający LSG, ul. Młynarska 1, 69-200 Sulęcin, rodzinnyraj@gmail.com, tel. 95 755 44 22