Oferty gospodarcze

image

***************************************

 Galeria w Głogowie proponuje

 Galeria Glogovia w Głogowie poszukujemy partnerów handlowych, którzy chcieliby prezentować i promować swoje wyroby  i usługi w tej Galerii. Otwarcie planowane jest na marzec 2016 r. Właściciele Galerii już zapraszają do współpracy i udziału w głogowskich jarmarkach świątecznych i targach.

Galeria Glogovia zaprasza do współpracy: regionalnych twórców ludowych i rękodzieła artystycznego, rzemieślników oraz przedsiębiorców posiadających  w swym asortymencie: ozdoby świąteczne, zabawki, choinki, wyroby ceramiczne, rękodzieło, biżuterię, wyroby z drewna, słodycze itp., osoby  i firmy produkujące i sprzedające wyroby regionalne (spożywcze), restauratorów, organizacje pozarządowe, placówki kultury oraz inne instytucje. 

Biuro Galerii Glogovia w Głogowie będzie czynne od lutego 2016, ale już teraz liczy na kontakt:

Centermanagement Galeria Glogovia

Katarzyna Obrochta, Mob. +48 605 652 672

Anna Olczyk, tel.  +49 3643 8674 404

e-mail: cm@galeriaglogovia.pl

www.glogovia-galeria.pl

****************************************

TARGI TECHNOLOGII W HAMBURGU

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w charakterze wystawcy na przyszłorocznych targach technologii produkcyjnych NORTEC (26-29 stycznia 2016), które odbędą się w Hamburgu. Jeśli chcieliby Państwo zaprezentować swoje produkty i usługi na rynku niemieckim, targi NORTEC już od 27 lat są stałym punktem spotkań przemysłu w Niemczech i północnej Europie. NORTEC posiada ugruntowaną pozycję i cieszy się dużym zainteresowaniem, co sprawia, że jest to idealna platforma dla firm poszukujących kontrahentów i partnerów biznesowych z Niemiec.

Na NORTEC można spotkać specjalistów z wielu branż kluczowych dla tego regionu, m.in. motoryzacyjnej, stoczniowej, lotniczej, konstrukcji lekkich i maszynowej, energetyki wiatrowej. Tematyka dotyczy m.in. precyzyjna obróbka metali i tworzyw sztucznych (maszyny, narzędzia, produkcja kontraktowa), urządzenia dźwignicowe, chwytaki, suwnice, zautomatyzowane linie produkcyjne, pomiary i diagnostyka jakości produkcji, skanery 3D. Z pełnym zakresem tematycznym mogą Państwo zapoznać się tutaj.

Pośród dotychczasowych wystawców byli m.in. Kotłoinwest, Borkomet, Tobzamer, Mikro-met, Grob-Werke, Hexagon Metrology; w 2016 udział potwierdziły m.in. Allmatic, Izba Handlowa Miasta Hamburg, Kownatzki, Abus Kransysteme;

Podsumowanie ostatniej edycji (2014):
Liczba wystawców – 430;
Liczba odwiedzających – ponad 12 000;
Profil odwiedzających – dyrektorzy, kierownicy, specjaliści z uprawnieniami decyzyjnymi ds. zaopatrzenia i zakupów, produkcji i montażu reprezentujący następujące gałęzie przemysłu: przemysł motoryzacyjny, lotniczy, stoczniowy, energetyki wiatrowej, medyczny, przemysł maszynowy i elektrotechniczny, mechanika precyzyjna i inne;
Zasięg – głównie Niemcy, Dania;

Dodatkową możliwością zawierania kontaktów biznesowych podczas dni targowych jest NORTEC NIGHT.

Oficjalna strona NORTEC 2016
NORTEC Award
Lista wystawców 2014
Strona przedstawicielstwa

 **********************************************

 GRUPA KARLIK

Ponad 25 lat w motoryzacji …

Szanowni Pracodawcy,

W porozumieniu z Zarządem Lubuskich Pracodawców w Gorzowie Wlkp., Grupa KARLIK – Dealer m.in. samochodów marki VOLVO z Poznania przygotowała specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców i pracodawców zrzeszonych w naszej Organizacji zakładającą udzielanie – przy zakupie samochodu marki VOLVO atrakcyjnych rabatów w wysokości od 12 proc. do 25 proc. w zależności od wersji samochodu.

Prezentacja Grupy KARLIK oraz Tabela rabatów w załączeniu.

Warunkiem skorzystania z tej atrakcyjnej oferty jest przedstawienie przy zakupie stosownego kuponu, który można otrzymać osobiście lub drogą e-mailową w Biurze Lubuskich Pracodawców w Gorzowie Wlkp. ul. Jagiellończyka 17/1. Nasze dane teleadresowe: lpgorzow@wp.pl, tel. 95 7227530.

Prezentacja Grupa Karlik (plik pdf)

Grupa Karlik dla Lubuscy Pracodawcy (plik pdf)

 ********************************************************************

OPIEKA MEDYCZNA DLA PRACOWNIKÓW

Pakiety medyczne dla firm

Prywatna opieka medyczna to jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych benefitów pracowniczych. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że aby projekty mogły być realizowane jak najszybciej i najbardziej właściwie każda z firm potrzebuje zdrowego i skupionego na pracy personelu. Grupa LUX MED przygotowała pakiety medyczne dla firm, dzięki którym będą Państwo mogli wywiązać się z obowiązków wynikających z kodeksu pracy oraz zapewnić pracownikom opiekę medyczną najwyższej jakości jak najbardziej dopasowaną do Państwa potrzeb i obecnej sytuacji firmy. Nasze usługi zorganizowaliśmy tak, aby można je było zrealizować w jak najszybszy i najbardziej efektywny sposób.

 

 *******************************************************************

ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Wszystkich pracodawców z naszego regionu zapraszamy w ramach wzajemnej współpracy do skorzystania z propozycji ubezpieczeniowych oferowanych przez znaną na rynku lubuskim firmę Ubezpieczenia-Czechowicz Sp.Jawna w Gorzowie Wlkp.
Osobista wieloletnia współpraca z właścicielką firmy Danutą Czechowicz gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

Danuta Czechowicz

UBEZPIECZENIA-CZECHOWICZ Sp.J
Garbary 16/2
66-400 Gorzów Wlkp.
tel./fax. (95) 737-08-78
e-mail biuro@ubezpieczenia-czechowicz.pl
www.ubezpieczenia-czechowicz.pl